درباره ما

گروه تولیدی قهوه گلوریزا

با توجه به مفهوم رست که در مقاله “فرآیند رست قهوه ” آمد می توان درک کرد که رست قهوه فرایندی بسیار پیچیده و متفاوت با بسیاری از فرآورده های دیگر می باشد که نیازمند علک کافی و البته تجربه در این راستا برای ارائه محصولی با کیفیت عالی و در خور شان مشتریان عزیز است.

گروه قهوه ی گلوریزا ( قهوه فروشی عمده )با انجام کار علمی و تحصیلی دوره های رست به صورت مقدماتی و پیشرفته و البته با انجام کار بسیار روی انواع دانه های رایج در بازار و  همچنین جلسه و صحبت با کارشناسان ماهر قهوه در زمینه ی انواع روش های دم کردن قهوه ، توانسته در ارائه ی قهوه ی با کیفیت خوب و متناسب با نوع دم کردن  من جمله اسپرسو، قهوه های دمی و … به موفقیت هایی برسد که البته با توجه به نو پا بودن این عرصه این گروه ، نیازمند علم آموزی و کسب تجربه بیشتر در این زمینه می باشد و بدون هیچ گونه ادعایی خود را در ابتدای این راه می دانند.

 

امید است باارائه ی نظرات و انتقادات شما مشتریان گرامی،بتوان هر چه بیشتر و سریعتر به این مهم یعنی افزایش کیفیت محصول دست یافت.

مشتریان قهوه فروش و کافی شاپ ها برای بررسی مدل ها و کیفیت رست می توانند با شماره های دفتر تماس حاصل نمایند تا نمونه قبل از هر گونه خرید برای آن ها ارسال گردد.

مدارک اخذ شده
مدرک1
مدرک2
مدرک3