مزایای قهوه

قهوه از نوشیدنی هایی است که سطح انرژی انسان را بالاتر می برد و شما را باهوش تر می کند.

علت انرژی زا بودن قهوه کافئین موجود در قهوه می باشد که بعد از خوردن قهوه کافئین آن وارد جریان خون می شود و به مغز می رسد.

فروش قهوه

انرژی زا بودن یکی از مزایای قهوه می باشد مزیت دیگری که نوشیدن قهوه دارد سوزاندن چربی اضافه بدن می باشد.

البته معدود افرادی برای لاغری از قهوه استفاده می کنند زیرا قهوه در سوزاندن چربی در افراد چاق 10 درصد و در افراد لاغر 30درصد تاثیر داردکه ممکن است این چند درصد در اثر مصرف دراز مدت تاثیر کمتری داشته باشد.

تاثیر قهوه بر عملکرد فیزیکی از مزایای دیگر قهوه می باشد. کافئین موجود در قهوه 11 تا 12 درصد عملکرد فیزیکی بدن را بهبود می بخشد. پس بهتر است افراد نیم ساعت قبل از رفتن به باشگاه قهوه بنوشند.

مزیت دیگر نوشیدن قهوه این است که خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش می دهد.

بیماری آلزایمر نوعی بیماری است که عوامل زوال مغز در انسان را نشان می دهد و در افراد بالای 65 سال بیشتر دیده می شود. برای این بیماری درمان مشخص و شناخته شده ای وجود ندارد اما می توان با ورزش کردن و غذای سالم خوردن از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد. نوشیدن قهوه نیز از عواملی است که ابتلا به آلزایمر را به شدت کاهش می دهد.

بیماری پارکینسون نیز از بیماری هایی است که مانند آلزایمر در مان قطعی ندارد، با قهوه می توانید خطر ابتلا به این بیماری را کاهش دهید.

اگر احساس افسردگی دارید یا فکر می کنید شاد نیستید و کیفیت زندگی تان پایین آمده با نوشیدن قهوه می توانید با افسردگی یتان مبارزه کنید و همیشه شاد زندگی کنید.

فروشگاه گلوریزا کار فروش قهوه عمده را برعهده دارد که برای خرید قهوه باکیفیت می توانید به فروشگاه گلوریزا مراجعه نمائید.

نوشیدن قهوه خطر مبتلا شدن به سرطان به خصوص سرطان کبد و سرطان روده ی بزرگ که از کشنده ترین سرطان ها هستند جلوگیری می کند.

از آنجا که کصرف قهوه خطر مبتلا شدن به بسیاری از بیماری ها را کم می کند بنابراین بسیار موثر در طول عمر انسان می باشد.

پس با توجه به مزایایی که از قهوه گفته شد می توان اظهار داشت که قهوه یکی از سالم ترین نوشیدنی هاست.

خرید قهوه عمده بالی
فروش قهوه عمده پرو